Bývanie na južných svahoch alpského predhoria.
Kombinácia Silky so železobetónovým skeletom sa v tomto projekte ukázala ako ideálne riešenie pre...
Projekt „IBV Lietava – 4 domy pri lese“ ponúka premyslené riešenia s dôrazom na tradíciu a...
Tento inovatívny systém presklených priečok s paralelne posuvnými dverami a tromi prepojenými krídlami prináša elegantné...
Kľučka od Barbory Škorpilovej je odrazom súčasnej estetiky a technológií. Inšpirovaná tvarom ohnutého papiera, spája jemné línie s moderným...
Spoločnosť mmcité predstaví na výsteve v Miláne novú kolekciu Linfa od AG&P greenscape a Cattaneo design.
Realizácia s použitím riešení od spoločnosti JAP FUTURE, ktorá dodala prémiový interiérový sortiment dotiahnutý do všetkých detailov
Mimoriadne štíhly rám zvyšuje podiel skla s cieľom maximalizovať dopad svetla a vytvára vzhľad pevného modelu...
Česká firma Janošík balansuje na hranici možného.
Sklenené priečky od spoločnosti Milt ako kľúčový prvok moderného dizajnu
ICONIC: Kľučka, ktorá spája históriu s modernou eleganciou
REHAU Window Solutions získalo ocenenie German Design Award 2025 za vynikajúce riešenie okien ARTEVO TERRA.
Nech už staviate, renovujete alebo navrhujete výplne otvorov, teraz máte jedinečnú príležitosť získať prémiové okná za...
Moderná architektúra založená na využití skla redefinuje vnímanie životného priestoru.
Ak hľadáte pre realizáciu svojich návrhov partnera, ktorý sa vie prispôsobiť náročným požiadavkám, tak nasledujúce riadky sú určené pre Vás.
Začiatok | 20.11.2017 18:30 |
Koniec | 20.11.2017 20:00 |
Miesto | SATORI STAGE |
Adresa | Mickiewiczova 9, Bratislava, Slovensko |
Druh podujatia | Podujatie |
Kontakt | SATORI STAGE 02/209 102 39 kontakt@satoristage.eu |
Vycestovať do zahraničia za štúdiom, prácou či dobrovoľníctvom nikdy nebolo jednoduchšie a dnes závisí len od odhodlania samotného človeka. Na druhej strane, len málokto presne tuší, ako ho táto skúsenosť zmení a kam až ho môže posunúť.
Euroguidance centrum si vás dovoľuje pozvať na neformálnu diskusiu „Zmení ma pobyt v zahraničí? Ako z toho vyťažiť maximum“. Príďte na kávičku a môžeme spoločne diskutovať o tom, ako využiť pobyt v zahraničí, aby pre vás neostal len „výletom za dobrodružstvom“.
V diskusii vystúpia:
Zuzana Kičurová, IBM Slovensko
Adam Laták, IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Mária Kapustová, EURODESK Slovensko
Ivana Belianska, študentka VŠVU / AFAD
Ján Paukovič, doktorand Fakulta masmédií PEVŠ
Moderuje: Ladislav Ostroha, Euroguidance centrum (SAAIC)
Vstup je zdarma a káva na náš účet.
Zuzana Kičurová ukončila Fakultu manažmentu Univerzity Komenského v roku 2011 v študíjnom programe Medzinárodný manažment. Venovala sa ekonomickým dopadom prisťahovalectva do EÚ. Počas štúdia vypomáhala pri organizácii rôznych podujatí (napr. FSEV Fest, podujatia pre Nadáciu Milana Šimečku a pod.). Momentálne pôsobí ako IT manažérka v IBM, kde vedie tím 7 národností od Brazílie až po Slovensko.
Adam Laták študoval propagačnú grafiku na Škole úžitkového výtvarníctva v Ružomberku a potom Filmovú dokumentárnu tvorbu na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Zúčastnil sa niekoľkých projektov, napr. mládežníckej výmeny vo Francúzsku, ktorej hlavná téma bola podpora mladých ľudí skrz umenie. Po škole začal pracovať v O.Z. Centaurus ako mentor a supervízor projektov EDS. V súčasnej dobe pracuje ako koordinátor Európskej dobrovoľníckej služby a Európskeho zboru solidarity v Národnej agentúre programu Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu (IUVENTA).
Mária Kapustová vyštudovala Masmediálnu komunikáciu na Prešovskej univerzite. V rámci Európskej dobrovoľníckej služby strávila jeden rok v Chorvátsku. Vďaja tejto skúsenosti spoznala množstvo ľudí po celej Európe a našla si súčasnú právu v Slovenskom inštitúte mládeže, IUVENTA, kde má na starosti Eurodesk, informačný portál o európskych mobilitách pre mladých.
Ivana Belianska študuje na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave a popri štúdiu pracuje ako copywriter a grafik v bratislavskej agentúre. V minulom semestri abolvovala študijný pobyt v Japonsku na Tokyo University of the Arts (Geidai). Necelých 6 mesiacov v rámci programu Erasmus+ ju podľa vlastných slov nielen zmenilo, ale poskytlo jej nový druh zmýšlania a obrovskú dávku rešpektu.
Ján Paukovič vyštudoval odbor Dizajn médií na Paneurópskej vysokej škole, kde v súčasnosti pôsobí ako doktorand v odbore Masmediálne štúdiá. Počas výskumného pobytu Erasmus+ na Multimedia University v Malajzii (MMU) sa venoval reklamnému dizajnu. V pracovnom živote pôsobí ako freelancer grafik, venuje sa tvorbe loga a vizuálnej identity. V časopise Like (Magazín PEVŠ) pôsobí ako art director.
Nechce sa vám vypisovať vaše údaje? Prihláste sa a komentujte pod svojím účtom.
Nemáte ešte účet? Zaregistrujte sa tu